Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD disk do sata 2 portu?

Ahoj . Vyplatí se SSD disk do SATA 2 portu ? Jak moc to bude "zpomalovat" oproti SATA 3 ? Mám starší sestavu ještě na sandy bridge a starou desku kde bohužel není sata 3 port a tak mě zajíma jestli se SSD disk vyplatí do SATA 2 portu a jaké z tím máte zkušenosti pokud někdo zkoušel.

No raketa ne,to je slovník zeleného mužíčka. Mám SSD EVO je to rychlejší než točák,ale raketa teda ne.Internet,aplikace - zůstane stejné,počáteční euforie z rychle načteného systému brzy vyšumí a budeš si říkat,stálo to za ty prachy ?