Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co říkáte na můj web?

www.penize-na-internetu.ic.cz

Můj první web a doufám že né poslední. Těd se začínám teprve učit html,takže jsem si zvolil jako první téma vydělávání peněz na internetu.Téma velice lehké a možná z něho vytřískám prachy na zaplacení domény.;-)
Rád bych abyste ho ohodnotily a kritizovaly a kritizovaly a zase kritizovaly :-D
Ale pochvala také potěší]:)Ale spíše nápady a dodatky...přiznám se že si od toho moc neslibuju ale každý přece začínal ne?:)

P.S. pokud nějaké kategorie nefugují tak jsou v rekonstrukci a brzo budou opět funkční 8-)

www.penize-na-internetu.ic.cz

Ježíšikriste...... Tak hned na první stránce - Písmo Monotype Corsiva je pěkně hnusná záležitost, dost blbě se to čte. Za druhý - začínáš se učit HTML - vždyť je to celý napsaný ve Wordu nebo ve FP (ale spíš v tom prvním) a uložený jako HTML stránka. Stačí se kouknout do zdrojáku. Malá ukázka:

p class=MsoNormal><span class=style101><span style='font-size:
            10.5pt;font-family:Arial'>Poj&#271;me spole&#269;n&#283; vyd&#283;lávat&#8230;

hrůza, hrůza a děs k tomu. Pokud bys to opravdu napsal v HTML, nejlépe v notepadu, nebude mít úvodní stránka 30 kilobajtů, ale když moc, tak pět. Mrkvosoft asi nezná pojem úsporný kód.

Ale abych jen nehaněl, barvy se mi líbí :-)

PS: koukni na mé stránky: dmfc.no-ip.info, to jsem kompletně napsal v notepadu a nejobsáhlejší stránka má 8 kilo. S vyjímkou jedné, kterou jsem ovšem já nepsal, ta má 44 kilo (a jak jinak, je dělaná ve Wordu).

PPS: Omlouvám se za spam a sebereklamu, ale potřebuju si přece nějak zvednout návštěvnost na svejch stránkách no ne? :-D

samozřejmě to vadí - divil by ses ale v první řadě právě tobě.

1. zkus dnes v tom prasečím kódu najít nějakou chybu, a opravit. nemáš nárok. můžeš použít leda znovu word, a nemáš jistotu že co jsi opravil předtím (např. zásadní chybu že není definován jazyk) ti word může způsobit znovu, nebo cokoli jiného co word definuje špatně po svém.

2. nebo budeš mimo svůj obvyklý počítač, nebudeš mít k dispozici originální soubory pro editaci, dozvíš se nějaké podstatné chybě v údajích které publikuješ, nebo o tom že se vždy nezobrazuje správně co má. jak to z cizího místa bez svého wordu opravíš?

3. používání podobných ms-office-rádoby-html kriplpomůcek je k ničemu (pokud nechceš udělat jedinou stránku "my family" a navždy skončit). pokud se chceš něco naučit, je to nejhorší co tě mohlo napadnout. i ten ms nabízí front page, ale spíš bych začal s nějakou brožurkou "css pro úplné začátečníky" nebo zmíněný jakpsatweb.cz, a dívat se kolem jak to dělaj jinde. ale rádoby html patlanina z ms-office je svrabem kontaminovaný hnus.