Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem O2 internet - podivné chování

Máme doma internet od O2 . Od rána však mi v prohlížečích na PC funguje jen pár webových stránek jako seznam.cz, facebook, youtube. Ostatní se nenačtou nebo po dost dlouhý době a nekompletně. Když se mobilem připojím k wifi, tak je to stejné. A některé aplikace v mobilu, které potrebují internet, také nejdou.
Zkoušel jsem router restartovat a vytáhnout z el. zásuvky, několikrát, ale bez výsledku. V minulosti tento problém párkrát nastal, ale trval třeba hodinu nebo to vyřešil restart.

Nějaké rady, tipy?

Koukni třeba jestli windows update netahá nějakou větší aktualizaci. I když nevím proč by pak některé stránky najely normálně. Ale mě občas taky začne internet dělat blbosti, pak mrknu a vidím, že winy si tahaj nějaký updaty.