Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Může počítač běžet na Windows 10 64bit?

Ahoj mám pc Athlon 64 X2 3800+ 939,Msi 09AC,3GB Ram,Ati x1300 silent 256mb,disk wd 120gb.

Mám Windows 10 32bit a pc funguje.Jelikož potřebuji novější drivery(drivery z roku 2007 jsou asi už trochu staré) musím si nainstalovat 64bit windows 10 aby my to šlo.Problém je v tom že když nabootuju z flashky instalačku windows 10 64bit ta se zobrazí modrá dlaždice a pak nic.Když zapnu 32bit instalačku naběhne to.Podle screenu z CPU Z by CPU měl vše podporovat.

Díky za help

Zjistil jsem že chladič to nezvládá.když jsem do něj namontoval vetrak z chladiče na cpu ktere vice topilo maxi mální teplota byla o 2C nižšší.Stále to ale je na 78C a to je hodně.Cpu má mít maximum 69C-71C.Jak bych tomu mohl pomoct? Nevím jestli se dá někde koupit chladič na 939 s uchycenim na 2 šrouby.

Přidal jsem silnej vetrák na boční plech skříně a teploty se držejí u 67C což je už ok.Bohužel jak to hodně fouká tak to i hučí.Je lepší tam nechat jen ten boční?Nebo tam mám nechat jak boční tak i přítah z přední části bedny?Ten druhej je taky docela hlučnej nechtěl bych z toho pc mít jen generátor hluku.

PS: Po výměne tý ati x1300 za nvidii 7600gt nastal malej problém.Když dám vypnout tak se zobrazí VYPÍNÁNÍ pak to zhasne a za 5 sekund se tam zase zobrazí plocha.NEVIM