Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém z reproduktormi hučia a šumia

Dobrý deň
Mám reproduktory REDSTAR Multi-Media Speaker Systém a až dovčera hrali bezproblémovo. Dnes si zapnem obľúbenú hudbu a repráky na pozadí hučia. Teraz vždy keď počúvam hudbu repráky hučia na pozadí. Keď nepočúvam hudbu a sú zapnuté repráky slabo šumia. V čom môže byť problém.

- redstar je lowend shit, mohlo něco odejít v zesáku (10x větší klidový proud, nefiltrují kondy).
- síťový napájecí kabel redstaru je v jiné zásuvce. správně by to nemělo mít vliv, ale redstar.
- k zesáku je připojené něco s anténním vstupem (telka, minivěž): pak by to chtělo anténní galvanický oddělovač.
- kabel má poškozené stínění, nebo není spoj v konektoru: zkontrolovat
- sw mixér na pc má neztlumené zbytečné/nezapojené vstupy.

Zeleným Jack konektorom je pripojený k zadnej strane počítača do zeleného vstupu pre Jack. Sú tam celkovo tri vstupy pre jack. Zelený pre reproduktor, červený pre mikrofon (Nepoužívam ho, používam radšej ten na prednej strane kompu). Potom je tam ešte čierny vstup pre Jack ale ten neviem na čo je? Slúchadlá ani reprák ba ani mikrofón na ňom nejdú. Reproduktory inak nemájú iné vstupy ako jeden zelený Jack a jeden vstup pre slúchadlá ale zvuk je hrozný. Tak používam vstup na pc. K repráku nieje pripojené okrem PC nič iné... Kabel som prešiel a nieje nikde zlomený ani prerušený. Naviac reproduktory akosi nehrajú rovnako ked prepnem v ovládačoch na ľavý reproduktor hraje veľmi potichu i ked je hlasitoť nastavená na Max. Ked potom prepnem na pravý ten hraje silno ako má.

Televizor s antenou moze byt zapojeny aj do PC, tak ho odpoj.

Ked su reproduktory vadne, tak su vadne, neviem co cakas ze ti niekto napise. Vies to opravit => opravis, nevies to opravit => zberny dvor.
Co sa taky laveho a praveho tak vo Windows je aj nastavenie balance (posuvnik L-R) na viac miestach. Overit funkcnost repro si mozes trebars s mobilom (strcis do neho ten jack)