Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapínání a vypínání zvuku na mobilu proti mé vůli

Ahoj mám Samsung galaxy s3 neo během hledání na internetu se mi z ničeho nic vypl zvuk tak jsem ho zapl po chvíli se zase vypl a tak jsem mobil restartoval.. Na obrazovce se mi objevilo upozornění o nějakém novém OS nešlo vypnou ani přeskočit a tak jsem souhlasil teď mám na ploše logo androida a nápis downloading a v levem rohu Odin mode product name system status udc start atd nevíte co s tím ????

Nic co by telefon normalne delal, skoro bych si tipnul, ze nejaka stazena aplikace nebo jsi se do toho nejak hodne moc vrtal, zalohoval bych a zkusil obnovu tovarniho nastaveni.

Jo ta obrazovka, to je "download mode", restartuj to a ted nevim jak do recovery, najdes pres Google, jaka je kombinace klaves.