Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Energy manager u notebooku Lenovo

Dle návodu už rok provádím kalibraci baterie a vždy mi po celé dva měsíce zůstavala nabita na předesaných 50, 60 %, pak mi to dalo pokyn ke kalibraci Teď je na 100, asi jsem něco mj zmáčkla v režimu nastavení - mám nastavenu rovnováhu nabíjení, ale v pokynu nastavit ochranný režim nevím, jak poznat, zda je nastaven či ne - je to tam takto vedle sebe

nastavit režim ochrany a pak jsou vedle dva čtverečky jeden červený s bílou čárkou vprostřed a bílý, těmi se dá posunovat, jak poznám, že je režim ochrany nastaven, má být červený vlevo nebo vpravo, děkuji

A to se s baterií tak musí kouzlit ? Připomíná mi to rýmu. Léčená odejde za týden,neléčená za sedm dní. A nyní rada - ten kouzelný prográmek odinstaluj a nabíjej baterii vždy,když bude možnost a potřeba. Mám mimo jiné zde zavrhovaný NB Acer s baterií od r.2008. Původní.