Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovládacie panely

Nesom dobrý v pc a chcel by som aby ste mi poradili teraz som stiahol windows 10 co je asi pre vas blbost a mam problem nemožem tam najst ovladacie panely... v tom vyhladavani pomoze mi niekto čo mam napisat kde aby som to našiel a ešte jedno vieš že chcem vela ale nenapísal by mi niekto ako preinštalovat windows.. staci urobit to ako naistalovat 10 len tam niečo ineho poklikám??

Jinak se k nim dostaneš ve W10 přes Start-Všechny aplikace-Systém Windows-Ovládací panely, nebo Hledání - zadat Ovládací panely. Je dobré si je vytáhnout na hlavní panel nebo jako zástupce na plochu. Myslím, že zezačátku budou hodně potřeba :-D
V ostatních W jsou ve Programy-Start-Příslušenství-Systémové nástroje-Ovládací panely.
Zbytku dotazu něpanimáju. Co přeinstalovat na co ?