Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Huawei P6 nestabilita po vložení SD

zdarec dneska jsem si koupil bazarovku telefon Huawei P6 a jak si jsem po pár hodinách zjistil že telefon není asi tak uplně v pořádku jak by měl být, po té co do něj vložím paměťovku se začnou sekat a padat appky, většina nejde ani spustit a aby toho nebylo dost, rozdrbalo mi to celou kartu (obrázek přikládám) tudíž jsem ji musel formátovat a vložit na ní znova hudbu, no telefon kartu akceptoval a jel celých 10 minut pak se hlodl a tudíž jsem jej restartoval. Po naběhnutí jsem byl tam kde předtím. čím to? špatná-stará (dost možné) paměťová karta nebo chyba v OS? os mam 4.2.2 a co jsem četl měl by jít po aktualizaci firmwaru oficiálně aktualizovat na 4.4 kitkat jen nevím abych to nedělal zbytečně díky moc za rady.

1. nejpravdepodobnejsi je hardware problem telefonu, uz jsem to parkrat zazil.

2. muze to byt i nejakou chybou OS, preflashovat na novejsi Android by mohlo pomoct.

3. muze to byt i kartou, ale jestli jste jich zkouseli vic, tak spis ne.