Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na localhost ve Windows

Ahoj, včera jsem rozjel virtuální server ale není to pro mne moc ideální a tak jsem nainstaloval UwAmp, jenže nevím jak nastavit soubor hosts. Když zadám d1.localhost nebo d2.localhost musím obě napsat do hosts? Proč nefunguje něco jako *.localhost ? Poradí někdo? Díky

Tak musím zpět na VirtualBox, IP VirtualBoxu je 192.168.0.100

V souboru AcrylicHosts.txt bylo na konci

127.0.0.1 localhost localhost.localdomain
::1 localhost localhost.localdomain

a já tam přidal

192.168.0.100 virtualhost
192.168.0.100 *.virtualhost

v nastavení sítě jsem zadal DNS 127.0.0.1
restartoval jsem služby Acrylic a do prohlížeče zadal

http://virtualhost
http://test.virtualhost

ale dostanu výsledek

Tento web není dostupný
virtualhost’s Adresa DNS nebyla nalezena.

Co mám špatně ? Díky

Čeho chceš vlastně dosáhnout? K čemu ten hosts potřebuješ?

127.0.0.1 localhost localhost.localdomain

Já jsem to pochopil takhle: 127.0.0.1 localhost localhost.d1 (ale třeba je to jenom moje verze) :-)
V uWampu se přece můžeš dostávat do složek pomocí nazev_slozky
Primárně je localhost nastavený na složku www (pokud nezměníš konfigurák).