Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova smazaných fotek z mobilního telefonu Lenovo P70 v původní kvalitě

Dobrý den,
potřebuji poradit ohledně možné obnovy smazaných dat z mobilního telefonu. Omylem jsem smazal album plné fotek namísto jedné fotky. Fotky se mi podařilo obnovit pomocí aplikace Wondershare Dr.Fone, takže kroky root zařízení, superuser apod. jsem překonal. Problém je v tom, že zejména fotky, které se mi podařilo obnovit, nejsou v původní kvalitě. Respektive jsou úplně rozostřené a tudíž zcela znehodnocené. Poradil by mi někdo nějaký tip, co s tím, jak fotky navrátit do původní kvality?
Děkuji
Lukáš

Neporadil, lebo z nekvalitnej fotky kvalitnu nespravis.
Jedina sanca by bola, ze si mal fotky na externej sd karte a nic na nu nezapisoval. Ale ty si mal fotky urcite v internej pamati mobilu a kedze si zu rootoval a instaloval tak sanca na obnovu je vyrazne mensia,