Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr sluchátek

Zdravím,
potřeboval bych nová sluchadla na doma, na zahradu... Momentálně mám (umírající) nějaký shit přes hlavu k PC a pecky k mobilu. Pecky jsou na telefonování dobré, ale na hudbu to přecejen není ono.

Potřebuji:
- Aby to bylo přes hlavu, kolem uší (myslím tehle tvar https://www.alza.cz/zalman-zm-hps300-cerne-d227570 8.htm?catid=18852197 ) - myslím, že se tomu říká mušle?
- Slušný zvuk co se týká hudby, kvalitní stereo
- Od věci by nebyl mikrofon. Pokud by byl, pak jedině na samostatném jacku. (Pokud by to hodně zvedlo cenu, pak není nutný)
- Co nejrozumnější cena (ideálně tak 500, jestli je něco použitelného i za míň, pak míň, kdyby to mělo velký smysl, tak i víc.
- Nějaký decentní design (nejlépe bílá/černá, bez nějakých frikulínských sraček kolem, čím obyčejnější, tím líp).

Používat se to bude k počítači (90% hudba) a k iPodu (jenom hudba) k přehrávání 320kbps MP3 a m4a.

Díky za rady.

Jestli ti jde o kvalitní zvuk tak doporučuju tyhle ovšem bez mikrofonu, jinak za 500 seženeš tak max nějakej šrot.:-)www.muziker.cz osobně jsem se rozhodoval mezi těma postlíma ale nakonec jsem si připlatil za polootevřený a max spokojenost jak se zpracováním tak se zvukem.www.muziker.cz jinak jsou i v uzavřený verzi. www.muziker.cz

Ps:jinak za 500 jsou hodně chválený tyhle (bílí jsou levnější),ale malý.www.tsbohemia.cz