Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vývojový diagram programu

Dobrý den,
poprosil bych o pomoc s vývojovým diagramem programu, který vám zadám níže.
S vývojovým diagramem nemám moc zkušenosti a nevím jak jej zapsat, takže bych byl vděčný za rady či napsání vývojáku přesně jak má být. :-)

PROGRAM : eHkI

Nechápu vlastně to, jak se zapíše matice, podmínka, která tam je, protože já třeba umím zapsat klasickou podmínku, ale tuhle podmínku mi hlava nějak nebere.. Nevím je si se randomize tam má zapsat či ne a kde.