Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC do 900-1000€

Zdar, chcel by som sa poradiť aky je najlepší komp do 900 maximalne 1000€ aj s Win7. Neni to pre mňa ale pre kamarata tak len tak chcem mu poradiť. Bol by som rád keby ste mi to tu dával v alza.sk. Určite nechcem v celku, ale poskladať...
ďakujem kto mi pomôže. :))

Doporučuji: počkat na novou generaci g.karty AMD R9 480 asi tak do poloviny července a až potom se pustit do realizace/nákupu.
(jinak tady dostaneš komplet návrh sestavy a ten si naklikaš do košíku na Alza.sk můžeš přidat požadovaný OS Win a i službu - sestavení/otestování, instalaci OS/ovšem to je na Alze placené)