Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou sestavu vybrat z bazaru?

Dobry den,
poprosim nejakeho zkuseneho uzivatele, ktery by mne poradil, jakou sestavu vybrat (neco jsem vybral za bazosu resp. bazaru):

http://pocitace.bazar.sk/19610467-intel-i7-16gb-ra m-4gb-grafika-2tb-hdd-128gb-ssd
http://pocitace.bazar.sk/19557643-predam-hernu-bed nu
http://pocitace.bazar.sk/18668147-herne-8-jadro-gt x-960-velkoobchodna-cena
http://pc.bazos.sk/inzerat/60811359/FX6300-410GHz- 16GB-RAMSSD-256GBdisk-1TBAMD-R7-360-2GB.php
http://pc.bazos.sk/inzerat/61653329/AMD-FX-8320-os emjadro-16-GB-RAM-GPU-R9280X-3GB-DDR.php
http://pc.bazos.sk/inzerat/59927504/VYKONNY-HERNY- POCITAC.php
http://pc.bazos.sk/inzerat/61764838/PC-zostava.php

Jen pro vysvetleni, nechci si sam nic skladat z casovych duvodu a na netu je mraky nabidek s PC vcetne zaruky s blockami. Hlavne se me neptejte na co to chci a do kolika Kc/Eur, jen potrebuji oznamkovat, resp. ohodnotit oznacene sestavy.
Velmi pekne dekuji za cenne rady.
Změna prostoduchého předmětu, původně: Rychla rada nad zlato (karel)

Diky za radu, znas to, na netu je milion inzeratu typu "Prodam herni delo" nebo "nejnovejsi herni PC" za cenu 300-400Eur. A nerad bych ze sebe nechal delat hlupaka, kazdy by mel delat co umi, ja se v PC moc nevyznam a proto se radeji zeptam zde na foru borcu, kteri maji zkusenosti a byly by ochotni poradit.

len tak zbežne,za mňa ten úplne prvý inzerát z bazár.sk-slušná cena,slušná zostava,dobrý zdroj,u ostatných mi trošku vadia tie asrock zákl.dosky kontra cena,za ktorú sa predáva celá zostava a zdroje typu lc-power,ktoré ja osobne považujem za vysoko rizikové vzhladom na účel,na ktoré sú používané....

Dekuji vsem za rady, ale musim upravit cenu, kterou manzelka prave snizila. Puvodne chtela do 650eur. Ted jsme se dohli do 500eur, nasel jsem na bazaru a bozosi nasledujici, je mi jasne, ze za ty penize nemohu chtit zazraky a ani je neocekavam.
Jeden z techto by jsem chtel zitra koupit, co vy na to? Ktery z nich je za ty penize slusny?
Dekuji Vam vsem a jeste jednou se omlouvam, ze manzelka snizila cenu, ale co nadelam :)
Vyberte jen dva odkazy :)

http://pc.bazos.sk/inzerat/61398171/Predam-herne-P C.php
http://pc.bazos.sk/inzerat/61764838/PC-zostava.php
Herny-PC.php
http://pocitace.bazar.sk/19511751-vykonny-pocitac- asus
http://pocitace.bazar.sk/19148527-herny-pc-intel-8 -gb-ram-gtx950
19252367-predam-herne-pc

Hlavne se me neptejte na co to chci

To vážně nemá chybu.
Takže je ti šuma fuk jaké boty si koupíš - na léto, na zimu, do hor či do tělocvičny ................
Takto se prostě PC nekupuje! = cena/využití a jaký monitor/rozlišení máš jsou prostě základní a důležité udaje.

Cena do 500eur, bezne vyuziti: surfovani, obcas nejaka hra, film (urcite ne GTA na ultra detaily), ssd disk.....to by mely zvladnout vsechny zminene PC...ja jen nechci, aby se to zde zvrhlo na diskusi, kde bude tisic vlaken a skonci to 'poskladej si sam novy na alze, na to ti staci PC do desitky' .....jen pekne prosim o radu, kdyby jste si mely vybrat z PC do 500eur ze zminenych odkazu, ktery by to byl, vim ze by mne stacil z nich kazdy, ale ktery by jste si vybrali vy? Dekuji.

asi mu už od marca do mája docvaklo,že keď to do dnešného dňa nepredal,tak je potrebné znížiť cenu,pozeral som to len velmi zbežne,takže mne osobne tiež až teraz docvaklo,že sa jedná o toho istého človeka s tou istou zostavou,len v marci ju ponúkal za 600 a dnes v máji ju už na inom bazári ponúka lacnejšie....

No jde o to že ty inzeráty když dáš tak s cenou můžeš hejbat směrem dolů,(teda co vím na Aukru)tak že by to nechal na jednom starou cenu a na novým levnější jestli se toho chce zbavit se mě nezdá,no jestli půjde o osobní předání tak je to asi jedno,jinak bych si dal bacha....(jinak souhlas za tu cenu to je dobrá koupě)

s tým sa dá súhlasiť,že si treba dať bacha,možno že počíta s tým,že niekoho nachytá na drahší predaj,za normálnych okolností,pokial dá inzerát s dvoma cenami,tak ten neaktuálny by mal zmazať,takto to vyzerá ozaj velmi podivuhodne,pokial udržiava dva inzeráty ako platné s podstatne rozdielnymi cenami....

Jeste me tak napadlo, nevim jak je to u teto sestavy, ale u kvalitnich komponentu byva zaruka od 2,3,5 let az dozivotni. Je potreba pri mozne reklamaci taktez blocek nebo faktura o koupi? Tato sestava je stara 3 roky, takze jeste musim zjistit zda ma majitel blocky, resp. faktury.
www.3mark.com otestuji jak, spustim nejakou hru a uvidim, nebo je tam nekde na to nastroj na otestovani grafiky? OCCT je mi jasne. Diky.

3D Mark si stáhni ten free a pak ho spustíš necháš běžet,ta záruka to už bude mít všechno za sebou,možná tak ještě max ten zdroj, tu doživotní u RAM dává jenom někdo,ten HDD má 5 let....(jestli to kupoval jako komponenty tak účtenky,jestli jako celek na jméno tak to asi pak smůla,tam daj dva roky a ende)

Dekuji ti za vyceravajici odpoved....bracha jeste doporucoval jit do neceho podstatne slabsiho s platnou zarukou 1-2 roky, ale tomu moc neverim, protoze delsi zaruku maji jen drazsi znackove komponenty a po 2 letech konec, presne jak pises. Navic tato sestava, kterou zde vsichni doporucili by mela mit celkem kvalitni komponenty za rozumn penize. Zitra uvidim pri testovani co a jak.
Jeste jednou dekuji.

Všechny zdravim, Pc sestava zakoupena, vse bezi jak ma. Jedine, co mne trochu vadilo je, ze zepředu ma pokazene 2xUSB (syn mu to vyloupnul) a nemá uz klicek na zamykani od bedny, mam obavy, aby se v tom nerypal prozmenu muj syn. Chci sem vlozit i obrazek, ale pise to NEZADALI STE TYP SUBORU.
Jinak bedna je neskutecne tezka, museli jsme se dva stridat při noseni, nez jsme to nalozili do auta.

Ja vim, ale byla by to rezervni tv. Uz jsem driv shanel monitor s dvb-s ale nic nenasel. Da se to resit jeste pridavnym satelitnim tunerem,ale to je krabicka a dalkove ovladani navic a to uz bych se z toho doma asi zblaznil. Bude k necemu kdyz budu pouzivat jednu z tech tv i jako pridavny monitor? Jedna z nich je 200hz-ovka.