Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Programování ve Windows

Ahoj, nenapsal by mi prosím někdo soubor.bat který by načetl názvy adresářů ve složce e:/sources/ a ty názvy by uložil pod sebe s prefixem do souboru ? Soubor vždy existuje, tak přepsat bez ptaní. Děkuji za případnou pomoc.

prefix název1
prefix název2
prefix název3
prefix název4

Jo takto to funguje, díky za opravu.
BTW to nefunguje na připojenou síťovou jednotku. V CMD zadám z: a dir a vypíše se všechno. Když to zadám do souboru.bat tak to napíše, že
Systém nemůže nalézt uvedenou jednotku. Proč to v cmd funguje a v souboru už ne ?

Jenže v batce máš fyzický disk, já se teď bavím o síťové jednotce ;)
Zkoušel jsem

NET USE z: \\192.168.0.102\sources /user:admin

což sice funguje, ale příští spuštění skončí chybou, že jednotka je již připojena. Možná by pomohla podmínka, ale nevím co bych měl testovat :(