Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WINDOWS 10

Zdravím,chci se zeptat jestli mi rozjede můj pc bez nějakých "lagů" a jestli mi to pojede stejně rychle jako teď u windows 7

PC:CPU: Intel Core 2 Duo E6550
GPU: Nvidia Geforce GT 730
RAM: 4GB

Předem díky za odpovědi.

Ale ano,máš pravdu,ale zkus se oprostit od té tvé strojové dokonalosti a zkus trochu opustit tu ulitu toho jedině správného. Mnoho tazatelů ohledně desítek chce prostě laborovat na starších strojích tak proč jim neporadit,když výsledek je velmi často nad očekávání úspěšný.

Rozjede,ale musíš trochu o tom vědět. Vyhledat ovladače a podobně. Musíš to opravdu zkusit,protože to půjde,ale teoretiků se nyní tady objeví,tak že ti tu práci znechutí. Třeba v jednom PC mám grafiku nvidia HD6700 a oficiální ovladač nebyl ani na W8.1 a na desítku deska šlape jak nová.