Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nainstaloval se mi omylem Win10 místo Win XP a nechodí mi Foxka

1. Prosím chodí Foxka pod Win 10? zkoušel jsem program compatiblity (podle http://www.laptopmag.com/articles/set-compatibilit y-mode-windows-10) a to i na XP, ale nespustil se.
2. Jde nějak vrátit instalace, nebo musím XP instalovat znovu od začátku?
V programu Fox je napsán skladovací program a nemohu se ho zříci.
Děkuji. Pavel

Omlouvám se za nepřesné vyjadřování. Při startování programu se stále nabízel o upgrade a já se mu vyhýbal. Tak dlouho se chodilo se džbánem pro vodu, až jsem se jednou překlepl a nainstaloval Win10.
Je to dosovská Foxka
Zkusil jsem v okně Ikony programu nastavit kompatibilitu, nefungovalo. Zkusil jsem pomocí Win 10 nastavit kompatibilitu, ale mám dojem že ta to také dělá jen v ikoně programu. Nefungovalo.
DosBox si nechám v zásobě, jsem jen spotřebitel a přes počítače nejsem.
Podle watch
jsem Win 10 odinstaloval (musím uznale komentovat, že mi původní x-péčka naskočily).
Všechny aktualizace jesm povypínal.
Děkuji za typ, DosBox budu konzultovat, bylo by dobré mít novější verzi Win.
Hezký den.