Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nekorektní (textové) zobrazení (některých) WWW stránek

Zdravím,

zobrazuje se vám korektně stránka PayPalu?

https://www.paypal.com/

Mně se ukáže jako kdyby jen v textovém režimu (viz screeny z Chromáku a IE), bez grafiky a uspořádání. Horší je, že včera jsem si toho všiml i u jiných stránek. Vymazal jsem komplet vše dosavadní nastavení prohlížečů, ale beze změny, bude to v něčem jiném.

Díky za rady, jak to zprovoznit.

Včera mi to udělala stránka Kickstarteru - prostě zobrazení jako v poznámkovém bloku. Vyzkoušel jsem to za 2 hodiny a už to bylo OK (Chrome), ale problém s Paypalem přetrvává už od předvčerejška.

Tipuji to na něco v modemu, ten je 2 měsíce starý (Comtrend od O2), ale od uvedení do provozu se s nastavením vůbec nehýbalo.

Stejně (čili nesprávně) se mi to zobrazuje i na tabletu (Android) i v telefonu (Blackberry OS) :-(

• Podle tvych informaci me napadlo, vis kde zmenit DNS ? pod nastavenim TCP/IPv4 ?
• Zadej na zkousku misto "AUTO > MANUAL", pouzij treba klasicky Google, nebo OpenDNS

DNS GOOGLE

8.8.8.8
8.8.4.4

OPEN DNS

• Mas-li pochyb, ze jde o RUTER/MODEM, muzes provést jeho RESTART/Tovarni nastaveni.