Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restartování PC

Dobrý den, mám takový problém.
Rozhodl jsem se upgradovat PC, koupil jsem si novou GK (GTX 950 2GB) a zdroj (Fortron Blue Storm II 500W).
Jsem začátečník ohledně upgradu PC. Vše jsem zapojil,ale pc se mi samovolně restartuje jak během hraní i při nečinnosti.
Bez modré obrazovky,už jsem zkoušel vše znova vyndat a znova zapojit i vyčistit.
Zkoušel jsem i zapojit starší grafiku(AMD HD 8570) taky se pc restartuje.
Kontroloval jsem teplotu CPU a max při záteží 52stupňů při nečinnosti 20 (maximálně dle výrobce je 70).
Prohližeč události mi ukázal chybu Kernel-Power (Systém se znovu restartoval, aniž by se předtím zcela vypnul. Tato chyba mohla být způsobena tím, že systém přestal reagovat, selhal nebo že došlo k neočekávané ztrátě napájení).

Základní deska: MS 7778 Jasmine
Procesor: AMD A10-5700

Nevíte čím to může být?

Není z toho zdroje zapojen do MB jiný konektor,nebo chybí někdy přídavné napájení grafiky. Něco třeba uvolněné -zkratované během výměny,povysunutá RAM,možná i špatný zdroj. Vyjmout MB z bedny a zkusit zapojení na stole s postupně připojovaným HW.