Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafika v počitači nefunguje

Zdravím
Nová grafika mi v počítači nefunguje. Normálně najede do BIOSu bez problému ale když najedu do Windowsu 7 tak mi to jede pouze na bitů. Díval jsem se v systému a nikde jsem žádnou grafiku nenašel a když jsem zkusil nainstalovat ovladač tak to nešlo. Zkusil jsem tu grafiku u známého a u něj šla úplně v pořádku.
Předem děkuji za každou odpověď.

Už jsem tam dal ovladač ale píše mi to že nemá dostatek informací ke správne konfiguraci a použíti tohoto zařízeni.Obstarejte si od výrobce počítače akutalizace firmwaru nebo systemu BIOS.
Takže musím asi aktualizovat BIOS ne?