Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se správcem...

Dobrý večer ve spolek, mám zapeklitý problém. Pokusím se ho podrobně vypsat.

Problém je na notebook ASUS X502C

Má slečna má windows w10, nějakou aktivitou docílila toho, že se ji odstranil správce tudiž nemůže aktualizovat, nainstalovat, otevřít, atd. prostě cokoliv dělat jelikož ji to vypisuje, že potřebuje opravnění správce pro danou úlohu tzv. pop up message.

Já na internetu zjišťoval, že stačí se dostat do recovery (obnovy systému) a případně reinstalovat. A zde začne problém.

Ono nejde na uživatelském rozhraní ve windowsu absolutně nic změnit, není přístup správce. Správce, ale také neexistuje fyzicky. Při snaze o F2, F4, F8,F9, F10,F11, F12 funkce k dosažení zotavení a obnovy sytému tlačítka nereagují. Takže veškerá snaha o něco jak to opravit je nulová. Proto se ptám může někdo poradit? Jinak bude následovat kladivo a slisovaní této nesmyslnosti.

Děkuji

CO jsem koukal do slozek recovery slozka zde je s 20gb obsahu. ALe jak pisi, chci provest nejakym zpusobem reinstalaci a obnovy kvuli problemu se spravcem, ale neotevru ani bios, ani obnovu systemu jak z nacitani pocitace tak ani z plochy, jsem z toho spatnej a to rozumim pocitacum hodne, ale tohle je moc na me ...

jsem z toho spatnej a to rozumim pocitacum hodne

clovece, nevis ani jak se dostat do biosu a tvdis toto? trochu sefereflexe! chytni se za nos ;) mnoho lidi vi o pc o 99 procent vic nez ty a ze rozumi pc hodne se tvrdit neodvazi