Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černé šmouhy na monitoru

Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně monitoru Acer K222HQLbd 22-acer-k222hqlbd-d528911.htm , přijel jsem po týdnu domů a po spuštění se mi na dolní levé straně monitoru objevily černé šmouhy, prohledal jsem fóra ale nic přesně nesedělo, dalo by se odhadnout co s tím, případně jestli je to na reklamaci? Děkuji moc

Toto nie sú žiadne "černé šmouhy" - je to poškodená vrstva tekutých kryštálov (stečená). Pokiaľ je monitor v záruke a nie sú tam žiadne mechanické poškodenia - reklamovať ako výrobnú chybu. Inak - nový - toto sa opraviť nedá.