Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení grafických karet, HD 7770 Vapor-X,...

Dobrý den jmenuji, prosím o radu. Mám dvě grafické karty: Sapphire Radeon R7 260X, Sapphire Radeon HD 7770. A základní deska: Asus M5A97 LE R2.0 chci se zeptat jelikož jsou oboje od AMD a mám i koupený crossfire můstek, lze je propojit? A jestli ano musí se něco nastavovat i v biosu(můj BIOS: AMI EFI, 2103) ? Obě mám nainstalovány a obě mohu ovládat přez Radeon nastavení a vidím aktuální hodnoty na každé z nich. Ovšem R7 260x je nastavena jako primární a HD 7770 je tam psána jako zakázána. Lze s tím něco udělat? Děkuji moc za odpověd.

Děkuji, takže vlastně to že ji tam mám připojenou a vše se zobrazuje, tak k ničemu není? Vlastně my jen ubírá energii ze zdroje. Takže, kdybych chtěl propojit graf. kartu crossem např tu R7 260x tak bych musel mít ještě jednu R7 260x? Prominte ted se zeptám úplně laicky, jaká další např graf karta by tam šla připojit? Děkuji :)

Děkuji moc :) Tzn že R7 260x je kompatibilní jen s R7 260x a k přímému propojení nepotřebuje crossfire ale propojí se automaticky přez zákl desku? A ještě prosím jedna věc, R7 260x je výkonější než 7770 Vapor-x? Nebo by bylo lepší propojit 7770 s 7770 či 7750?

• Ne, musi jit o totozné GPUs /lépe i stejny V-BIOS), AMD pouziva Crossfire u NVIDIA je to technologie SLI, AMD + NVIDIA dohromady pres mustek /CROSS nejde. /az na vyjimku, zda-li chces AMD primarni a NVIDIA jen na PhysX je muzes osadit vedle sebo do PCIexpress slotu.

OK díky, já jsem jen to špatně napsal myslel jsem tím že co na ni říkáte jen jako na samotnou kartu místo těch co mám jako ten cross třeba pro další MSI ;) A teda ta HD 7770 když byla zapojena, a propojena crossem s ničím nepomáhala? Když ji vytáhnu tak bych neměl poznat žádné zhoršení?