Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrzla aktualizacia?

zdravim, mam otazku, prisiel mi ntb zo servisu, kde mi nainstalovali win10, pc hned, ako som ho zapol hlasi aktualizaciu, no na ploche zostal text"moze to urcity cas trvat, zapojte pocitac do elektrickej siete" zapojil som a dalej sa to nehybe, tento text je tam uz dobru hodinu...neviem, ako je to u win10, ale nemalo by naskocit okno aktualuzuje sa? zamrzlo to, alebo nie? diky za rady

ono ten pc zamrzol, a mrzne stale, uz bol dvakrat v oprave, udajne vymenili dosku, teraz vypne wifi a zaroven zamrzne notebook tak, ze pomoze len tvrdy restart, nereaguje na nic, stihol som pokym to islo vyhladat nejake aktualizacie, nainstalovalo, plus som dal novy driver na wifi, nejaka pomoc? dakujem, uz im to oplieskam o hlavu, inac je neskutocne, akeho blbca sa snazili zo mna urobit v asus servise na morave, to je az neskutocne.... som zvedavy, ako sa zachova predajca

notebook mam zase doma, udajne len zly driver, internet ide, uz sa nevypina a nezamrzne, ale zase zacali znicoho nic sekat flash videa, trhanie obrazu ako predtym, ked uznali reklamacie a menili dosky, poradte, co mam robit, ako to mam vratit? ja na to nemam nervy uz.... dakujem

no predtym aj sekalo aj trhalo, bud malo fps t.j. trhanie, alebo este aj raz za nejaky cas obraz zamrzol a zvuk isiel dalej, potom pribudali dalsie problemy, 2x uznali reklamaciu, teraz to zacina znova.... napr. to robi na rtvs streame, alebo streame joj, alebo na sportovych roznych streamoch, youtube ide, robi to len na flashi, model je asus x554lj-xo092h, len neviem, ako mam teraz postupovat, lebo mi napisali v reklamacke, ze je to "normalne", ze tie streamy sekaju, uz mam nervy neskutocne .... uz som to riesil milionkrat aj v inom prispevku a nie jednom, ziadne rady nepomozu, proste to nejde, aj ked by urcite malo...