Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou koupit externí vypalovačku

potřeboval bych poradit jakou externí vypalovačku koupit k notebooku, moc se v tom nevyznám, prostě ať vypaluje cd a dvd (neznam ty jednotlive formaty cd a dvd, takže ty standardni) v rozumne rychlosti v ceně tak do 2000 Kč, DIKY (apple1987@seznam.cz)
Změna kategorie, původně: Pokec (karel)

V podstatě ti vyhoví jakákoliv vypalovačka ze současných prodávaných modelů, umí všechny běžné formáty. A značku ti stejně doporučí každý jinou.
Musí být externí? Interní by vyšla levněji a je pak snazší manipulace s notebookem. A pokud trváš na externí, chceš klasickou "velkou" DVD-RW v externím boxu nebo notebookovskou slim vypalovačku?

A ja sa mu snažím odpovedať a vždy to niekto pred odoslaním vymaže. Pravdu povediac, vôbec som si nevšimol, že to tu bolo 3x. Dal som totiž DOZADU a potom som si to pozorne pozrel.