Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrcalení obrazu z androidu na pc

Dobrý den,dá se nějak zrcadlit obraz z telefonu na pc,aniž bych musel na telefonu cokoliv nastavovat a potrvzovat,mám totiž nefumkční dislplay a potřeboval bych ten telefon ještě jednou použít.Bohužel,jak jsem už psal,display je na kaši.

Pri pripojení k PC je možné maximálne preniesť dáta z úložiska, jinak je potreba hodne nastavovaní atp, a to bez obrazu nevieš zvládnuť,... jedine ak by sis pamätal presne úplne všetky nastavenia mobilu :D a vedel sa navigovať naslepo. Takže jak už bylo napsané, takto ne, nepojde.