Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neunkcna nabijacka alebo nb?

Caute, mam stary nb asus k53v popis a tak si hram fifu a zrazu mi vypne nb kuknem na nabijacku ze nesvieti tak ze asi prud no potom zistujem ze ine veci funguju ze prud to nebude, teraz sa ta nabijacka sprava divne ked ju zapojim tak svieti ale ked ju dam do nb tak chvilku jemne blika a potom zhasne... Myslite si ze sa ta nabijacka teda pokazila alebo moze byt pricinou aj nb? Popripade kde zohnat lacno novu

Myslite si ze sa ta nabijacka teda pokazila alebo moze byt pricinou aj nb?

ano, buď je vadná nabíječka, často bývá jenom nalomený kabel těsně u konektoru, ale může být i problém v notebooku. Zjistí se to tak, že to vyzkouší s jinou nabíječkou.

waty na tej nabijacke nevidim

19 x 4,7 tedy 90W.