Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha

Ahojte,chcel by som sa spýtať mám práve Win10 mám aj orig.win8 a ak by som si chcel zálohovať win10 kôli reklamácii ak by šlo na reklamovanie tak nejaký program s ľahkým nastavovaním aby som si to zálohoval.Myslím že by som chcel dať Win8.
A nemôžem nájsť ovládače k modelu:Asus G552VW CN436T

java tam je nainštalovaná lebo je to win10
- obnovoval som pc do továrných nastavení a nepomohlo
- zmazal som všetky ovládače a inštaloval znova
- mal som tu na poradni topic v ktorom mi radili optifine a ešte niečo tiež nepomohlo
- inštaloval som javu z ofic. stránky a po niekoľkých minútach to padalo a hádzalo chyby ohľadom javy,mám orig. minecraft a sťahoval som z orig. stránky a nepomohlo a nefungujú mi vyššie verzie ako 1.9 (vrátane)