Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení mikrofonu

Dobrý den, jde nějak nastavit, aby nebylo slyšet např. zvuky velde mého pokoje ? Protože mám hrozně citlivý mikrofon. Když mám zavřené dveře a někdo zadupe za dveřmi jde to slyšet

Pokud nemáš mikrofon se směrovou (kardioidní nebo lépe hyperkardioidní) charakteristikou tak toho moc neuděláš. Zkus potlačit pozadí snížením citlivosti vstupu a mikrofon dej co nejblíž tomu otvoru v tvé hlavě, ze kterého z tebe lezou zvuky. Ovšem potom se zase zdůrazní prskání a dech a další pazvuky, které při mluvení vydáváš takže to je tak trochu z bláta do louže.