Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bude grafická karta pasovat do této desky?

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli mi tato grafická karta https://www.alza.cz/asus-strix-gtx950-dc2oc-2gd5-g aming-d2921510.htm?catid=18856922#recenze , bude pasovat do základní desky a bude se podporovat s nýnějším CPU. Informace na screenu b44xt0 . Pokud by nepasovala, tak bych chtěl poradit nějakou cenově podobnou. Vím, že je základní deska již špatná a procesor také není sebelepší, mám v plánu kupovat nový, bohužel, teď mi odešla grafická karta a tudíž musím prvně vyřešit jí. Díky za radu :)

Protože to co to dělá (různé flíčky na monitoru, nakonec modrá smrt) my všichni řekli, že je to právě grafikou. Dělá to třeba i na prohlížeči a když odpojím grafiku a nechám to přes tu základní v desce, tak mi to nedělá. Už jsem zkoušel i windows přeinstalovat + půl roku mě to všechno jelo na stejném systému se stejným HW v pohodě.
Protože kdybych chtěl lepší kartu, tak již musím koupit i lepší CPU a základní desku, která je také dost stará a momentálně na to nemám finance.