Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po spustení grafického programu vypíše chybu a program sa vypne

Dobrý deň mám taký problém že po spustení akéhokoľvek grafického progamu či už photoshop, sony vegas , adobe premier alebo dokonca aj windows movie maker sa program len zapne ukáže chybu že prestal pracovať a vypne. Neviem si už rady ... ovládače som všetky aktualizoval aj nvidiu aj intel ... skušal som zakazať intel v ovladaacom panely medzi adaptermi a zostala mi cierna obrazovka nasledne v safe mode ked som spustil pocitac vtedy mi programi spustilo bez problémov .... keď kliknem na win movie maker tak mi vypíše toto nPTjgsf ... toto samozrejme pri každom programe čo spustím 5tHFNjo ... Prosím som zúfalý už ...

info o pc : oFmYbKY VAnnvDR

s takou hw zostavou zabudni na adobe premiere/premiere pro/LE/SE a vyčisti pc od rôznych crackov na adobe premiere,photoshop,sony vegas,nainštaluj všetky potrebné ovládače od výrobcu lenovo pre Tvoj konkretny hardware a možno zmizne aj problém so základnými funkciami systému....