Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sparáva disků

Správa disků.
Potřboval bych zvětšit disk na kterém mám nainstalovaný op. systém Win7.Nedaří se mi to jak ve správě disků tak pomocí programu Partition Magic.

Najskôr musíš niekde ubrať - zmenšiť zväzok disku

[http://imgbank.cz/images/2016/05/28/zmensit-zvazok    .png]

Počkaj kým windows zistí dostupné miesto zväzku na zmenšenie. Po chvíľke by sa malo objaviť okno na zmenšenie disku. Teraz zadaj veľkosť miesta na zmenšenie, to je o koľko sa má disk zmenšiť

Teraz sa vytvoril ďalší zväzok označený ako nevyhradený.
Až teraz môžeš tento nevyhradený priestor niekam pridať - napr. aj rozšíriť zväzok disku kde máš Windows 7 podľa teba disk D:\
- klik na disk D:\ pravým tlačidlom myši a vybrať "Rozšíriť zväzok" (podľa obrázka vyššie).