Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční notebook

Ahojte

Minulou středu jsem si koupil (blbec) přes INZERÁT na bazosi notebook - Fujitsu Siemens Amilo PA 1538.
V inzerátu stalo, že top stav, jako nový. Dobrá výdrž baterie a další věci a postupně jsem začal zjišťovat, že to je všechno naopak než bylo psáno v inzerátu.
Nakonec jsem v pondělí notebook nezapl vůbec a jeden opravář mi řekl, že je v háji základová deska.

Nevíte co taková základovka stojí?

Dobrý deň, jako prvé bch se ozval týpkovy čo vám to predal,...
ostatne čo sa týka opráv, výhodnejšie je už kúpiť nový notebook než kúpiť MB, a následne odíde neco jiné,... (jak již zde zaznelo)...