Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoký ping v hrách

Zdravim,

Mám už delší dobu problém s vysokym pingem ve všech online hrách jako je LoL, CS:GO, Overwatch, nebo i taková hra jako je Slither.io ty jsou pro mě skoro až nehratelný. Abych to blíže vysvětlil tak mi ping co kadždou chvíli skáče z normálních 30 třeba až na 500+ a pak zas po vteřině spadne na normální ping.

A teď nějaké ty technické údaje :)
Internet mám dovedený z vedlejšího města a příjmá mi to krabička na baráku a z ní jde kabel do routru ze kterého mi jde zas kabel do PC.
Router mám zcomax wlan 11g router a když si měřim rychlost internetu tak je většinou vždy dobrá:
b9dqyj

Napřed jsem si myslel že je to tim routrem, ale když měřim rychlost na mobilu přes WiFi tak je taky vše OK:
b9dri0

Prosim nemá někdo nějakou radu, nápad čím by to mohlo být? Už mě to hodně štve a i mé spoluhráče kteří na mě nadávaj :(

No ved to je prave to. Tak si este zisti kam to pinguje v tej hre. Tipujem, ze to urcite nebude server u ISP M-SOFT v lokalite Benešov. Co ked to pinguje nejaky server az v Amerike? Na buduce ti prezradim nieco o tom pingu v tej hre. Budes sa velmi cudovat.