Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepnutí grafiky u GTA IV

Dobrý den, kamarád má Acer Aspire E15 (nevím přesný model) s grafikou Intel HD 3k a nVidia GeForce 810m 1GB.
Včera si koupil GTA IV a hra se mu spouští v tom Intel HD 3k...v nastavení nVidie má nastaveno, že se hra má spouštět v té 810m, ale i po restartu NTB a nastavení mu to spouští v tom Intel HD 3k. Ostatní hry se mu spouštějí v nVidii, jen to GTA IV ne...
Nevíte, kde se to dá přepnout?
Někdo říkal, že ještě někde v BIOSu, ale tam se mu moc hrabat nechce..ani mně, jsme na tohle lajci...
Díky za každou radu.

s grafikou Intel HD 3k a nVidia GeForce 810m 1GB.

se obávám, že ta slabá nvidia je stejný hnůj jako ten intel, že si moc nepomůže.
to herní dělo od aceru mu poradil který vůl?

teď je taková povinná móda přeinstalovat na win10 a rozdrbat si přitom ovladače. není to stejný případ?

Ostatní hry se mu spouštějí v nVidii, jen to GTA IV ne...

detaily k hrám je lepší řešit na dětské poradně.

Bingo..
No, on to má "jen" notebook do školy, místo sešitů, protože nestíhá výuku nebo tak něco..(to je jen btw)
A stolní nemá, tak si na to koupil aspoň GTA...ví, že to nebude žádný zázrak, ale přeci jen je ta Nvidia o něco lepší...
Takhle..to GTA jede i na té Intel HD 3k, ale nezobrazují sem u budovy...to taky nevím proč, tak to je další důvod tam mít tu 810m..

Jinak ten W10 tam opravdu má..to jsem mu nadával i já..a notebook si koupil sám.