Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porovnání grafik

Dobrý den, mám dotaz která z těchto 2 grafických karet je lepší na víceméně hraní her ? Děkuji :) Gigabyte NVIDIA GeForce GTX960 4Gb nebo MSI AMD Radeon™ R9 380 GAMING 2Gb

Do budoucna ani jedna. Za měsíc tu je Polaris 11, která bude buď stejně výkonná za menší prachy (a s lepšími provozními vlastnostmi), nebo výkonnější za srovnatelnou částku (spotřeba bude taky nižší).

Polaris 11 má mít TDP okolo 75W max, GTX960 má 120W a R9 380 až 190W.