Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava

Zdravím chci si složit PC a zatím jsem si vybral tyto komponenty co na to říkáte ? Hlavně mě zajímá zdroj nevím jakou mechaniku a skřín nebo co bych měl ještě asi doplnit díky...basket.php

Nákupní košík je prázdný
Zboží do košíku vložíte kliknutím na ikonu nákupního košíku v položce zboží.
Aby zboží zůstalo v košíku vloženo, je nutné mít povoleny cookies, jinak se po obnovení stránky košík znovu vyprázdní.