Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD a MO 2016

Ahoj, mám docela dilema. Chtěl bych nakoupit nějaké nové SSD do ntb (2,5";SATA 2) a k němu i Microsoft Office - dále jen MO - (nejlépe 2013 či 2016). Mám na to cca 6 000 Kč.
Zdráhám se koupit MO třeba na aukru (viz odkaz níže).
Kdybych to tam koupil, tak by mi zbylo cca 5 000 Kč na SSD a nevím, které by mohlo být dobré (byl bych rád za nějaké o kapacitě cca 500 GB).

MO:
http://aukro.cz/akce-microsoft-office-professional -plus-2016-i6215174740.html

Co třeba tato SSD? :
https://www.alza.cz/intel-535-480gb-ssd-bulk-d2426 048.htm?catid=18851840
https://www.alza.cz/kingston-ssdnow-kc400-512gb-7m m-upgrade-bundle-kit-d3993970.htm?catid=18851840
Popř. funguje SSD se SATA 3 do portu SATA 2 (jsou tam kromě přenosových rychlostí nějaké další rozdíly)?
Předem děkuji všem za zde strávený čas. :-)

Asi jsme se nepochopili, myslel jsem, že tam bude nějaký usb kabel 3.0 nebo tak něco.
O programu, který zde je, vím.
Jen by mě zajímalo, zda tam bude již zmíněný usb kabel 3.0 nebo ho budu muset dokoupit, protože jinak ten přenos souborů asi neprovedu (v balení ho nevidím).
Pokud tam nebude nebo dokonce není, tak mám koupit nějaký normální usb 3.0 kabel nebo toto: https://www.alza.cz/axagon-adsa-fp3-fastport3-d425 6881.htm ??

flagman: uvedom si, ze poradit sa da len na zaklade Tvojich informacii. (vestirna je o dve ulice vpravo).

Na uvodnej stranke dotazu si odignoroval:
Nezabudnite špecifikovať konfiguráciu, ako napr. operačný systém alebo hardvérovú konfiguráciu ...

Chces doporucit SSD k notebooku, ktory ani za boha neprezradis?
Alebo Ti staci, ze Ti niekto doporuci naozaj dobry SSD a mozno pre Tvoj prisne tajny notebook nepouzitelny?

Ahoj, mám docela dilema. Chtěl bych nakoupit nějaké nové SSD ... a k němu i Microsoft Office ... Mám na to cca 6 000 Kč.

Si ako decko, co ma 10 korun a nevie, ci kupit cukrovu vatu, alebo zmrzlinu.

Ale pomozem Ti:
Ked Microsoft Office naozaj potrebujes, tak Ti na Tvojom notebooku (tajnom, mozno) aj bez SSD pobezi, aj ked pomalsie.
Ked kupis SSD a financie nebudu na Microsoft Office, tak (kdo by to povedal) Ti Microsoft Office nebude funguvat.

Otazok je viac:
1. vies ze existuju ine alternativy Microsoft Office dokonca zadara? Napr. LibreOffice a dalsie (staci hladat).
2. Ked si ziak skoly, ktora vyzaduje Microsoft Office, tak mas narok na zlavu, alebo na bezplatnu licenciu

Ked predsa len chced SSD a znalosti su :"Poradili byste mi, jak nabootovat to ssd"
To znamena, ze chces nabotovat system z noveho prazdneho disku SSD?

Aj na to je rada: kamarat znaly, alebo servis.