Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se ztrátou paket ve win 10

Zdravím,

Poslední měsíc jsem instaloval windows 10 home insider preview 14332 a tedˇ poslední 14352 a mám problém se ztrátou paket.
Už jsem zkoušel najít problém i v routeru, ale tím to nakonec nebude, protože na mém druhém notebooku s win7 jede vše jak má a bez ztrát.
Zkoušel jsem také nainstalovat program PingPlotter5 pro vizuální důkaz a poté pro test spustil online hru diep.io
Ani ne po 5minutách se hra odpojila od serveru a po pár sekundách se znovu načetl internet. Přikládám screen z pingplotteru.
Prosím o pomoc

Díky

Adam

______________________

Acer v3-571g

Intelcore i7-3630qm 2.4-3.4ghz
nvidia geforce gt640m 2gb
8gb ddr3

Windows 10 home insider preview 14352

ocividne netusis na co insider program sluzi.
nainstaluj si normalnu stabilnu verziu, problemy mat nebudes. Neviem preco cakas ze ti dakto bude pomahat s nestabilnym OS urcenym pre testerov, ktori sa vedia vynajst a maju na to skusenosti.

Podobne problemy mas ocakavat a reportovat do MS.