Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FPS při hraní

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Před pár dny jsem koupil ntb s nVidii, Při hraní her jsem měl 30 fps max.. min 30.. Drželo se to pořád na 30, po zapojení AC adaptéru to vyskočí na 60 fps ale zase to nejde nad. Nevíte jestli je někde daný limit? Je to tak u všech her i u nenáročných (mount and blade, CS:GO) Předem děkuji za rady.

Jde o funkci V-Sync /vertikalní synchronizace (v podstate jde o zamknuti frams kuprikladu 30/60, uz se casteji objevuje i 120), jelikoz jde o NTB, tak bych tuto funkci nevypinal, v opacném pripade muze a bude dochazet k prehrivaní, nestability, podtaktování.
Ale muzes pouzit, jako vlastník Nvidia Adaptiv Sync v NV panelu => 3D => tva hra => V-Sync : ADAPTIV

Tak si najdi instalacní slozku, kde je soubor typu xxx.cfg/txt, kuprikladu config.cfg | autoexec.cfg, poprípade video.txt kde je polozka V-Sync + náká hodnota, dejme tomu vsync = 1; (1=ON, 0=OFF), nebo vsync = true /pravdivy (true=on, fals=off), muzes se potkat i s oznacením FPS.