Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungují programy, které potřebují internet

Zdravím :)
V sobotu 28.5 2016 v 9 ráno jsem hrál Counter Strike. Všechno jelo v pohodě, ale z ničeho nic se vypl internet. Po asi 10ti minutovém restartování, vypínání routeru z ničeho nic sám naskočil. Od té doby internet funguje pouze v internetovém prohlížeči, ale to je vše. Pokud chci spustit steam, nebo jakýkoliv program který používá internet, tak mě to nepustí z důvodu nefungujícího internetu. Tento problém nemam jenom já, ale i můj bratr který jede na stejném routeru jako já.

Prepac/promin chcel som Ti len inteligentne naznacit, ze udaje Sobota a cas su na riesenie Tvojho problemu malo podstatne.
A ze treba napisat typ routra, pripojenie na providera (Wifi, telefonna linka (xDSL), kablovka, atd.
Takisto by pomohlo (nie nme, ale Tebe) napisat OS (operacny system).

Ked si to nepochopil asi si necital pokyny na uvodnej stranke dotazu.

Záleží na typu routeru, některé routery mají napájecí adaptér se stejnosměrným výstupem (DC) a tyhle adaptéry časem chcípají, takže zkusit jiný.

Ale pozor, některé routery mají napájení střídavým proudem (AC), tam se to výměnou napáječe nevyřeší.

To vypada spis na Fireware branu, nemas nahodou aktivované /nastavoval jsi PROXY, DNS etc ?

• Spust PowerShell a zadej nasledujici prikaz :

Get-NetIPConfiguration

+

Get-NetIPInterface

• Zobrazi ti tvé nastaveni, to vystrihni/ofot a vloz ho sem.