Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypadávání wifi kvůli hrám ?

Dobrý den, můj táta mě pořád přesvědčuje že má za kámoše ajťáka který mu neustále tvrdí že hry zpomalují počítač, podle mě má pravdu, ale mají počítačové hry vliv na občasné vypadávání wifi ? asi jednou za 4 minuty se internet sekne na 10 vteřin, nikoliv film nebo word ale pouze wifi. Nevíte jak tomu zabránit? Třeba zkusit přesunout vysílač na střeše ? A taky se chci zeptat jakto že hry zpomalují počítač ? mají to na svědomí jenom hry které jsou stažené z internetu, nebo obyčejné onlinovky ?

Děkuji předem

Spíš jde o neznalost, můj táta taky vždycky řval, že jsme mu s bráchou zaprali počítač hrama a on ho má teď pomalý. Že mu bylo 7 let mu bylo jedno, ale byla to naše vina. A nejlepší byl ten jeho výraz zadostiučinění, když smazal na ploše zástupce s tím, že už bude mít PC rychlejší, když tu hru smazal.