Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika v notebooku hp635

Zdravím, nedávno se mi při práci v photoshopu (skládání rawů) vypnul notebook modrou smrtí. Říkal jsem si, že se nejspíš přehřál (protože už není nejnovější) tak jsem ho nechal a asi týden se mi ho nedařilo vůbec zapnout (bios, načítání os modrá smrt, znova). Tak jsem přes instalační CD windowsů 7 normálně nafomátoval disk a nainstaloval čistej windows, všechno v pořádku ale když se pokouším nainstalovat ovladače přímo ze stránek výrobce tak se mi tak v půlce instalace dostaví opět modrá smrt. Podle mého laického názoru umřela grafika, je možné, že umřeli obě? Mám jednu integrovanou a druhou "výkonější". Jedná se o tuhle verzi (AMD, bohužel) hp-635-d236876.htm. Mohli by jste mi doporučit nějaké jiné ovladače, nebo poradit co s tím? Prosím rady tipu "hoď to do koše" si nechte od cesty. Předem děkuji za odpovědi

ba7w1r

Myslel jsem si to :-/ Hádám oprava asi nemožná nebo hodně těžká (pájení tištěných spojů nebo tak) což několikrát přeroste hodnotu toho samotnýho notebooku.

Jen mě napadá, ty grafiky fungují jen v závislosti na sobě, nebo můžu nějak rozjéct aspoň tu integrovanou (nebo na tu jedu teď?) ba7xyn Když otevřu photoshop, tak dostanu hlášku, že nebylo nalezeno žádné grafické zařízení.

Ten notebook je záhada sama o sobě, nikde jsem nenašel ten, co mám já (AMD Athlon II P360, 4gb ram, 500gb HDD AMD Radeon HD 6370M, ATI Mobility Radeon HD 4200) Různě jsem to našel s intelem, 2gb ram, 260 disk ale to co mám já vůbec, kupoval jsem ho asi před 5 lety v nějakým Protonu nebo tak něco.

Byl kupovaný s w7 ale známý mi ho přeinstalovával a aktivně mi tam hodil windows 8 (pro který tento notebook nemá podporu, takže nefungovala grafika, touchpad, ethernet mám dojem. A tím reinstalem mi prý smazal nějaký zavaděč nebo cosi a to recovery prostě nejde rozjéct (furt tu mám ten disk ale když mačkám f11 po restartu tak se normálně nabootuje teď už znova přeinstalovaný w7

Mal si mackat F11 predtym jak si to dal tomu znamemu do paprci.
Ono by sa to mozno este dalo ak by sa nastavil recovery oddiel ako aktivny, ale musi clovek vediet jak to potom dat nazat s instalackou nabootovanou do konzoly a prikazom diskpart, ak to potom vobec nenabootuje.