Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS4 otázky

Zdravim, potřeboval bych se zeptat má cenu kupovat PS4 1000GB verzi nebo bohatě stačí 500 GB verze, dále doporučit nějaké hry na psko(sport,závodní), potom také je prý nějaký playstation gold, který když si platíte tak dostáváte každý měsíc free hry tak nějaké info o tomto a celkově info o PS4 nějaké zajímavosti, co si pořídit, co naopak ne, jakým stylem se nabijí ovladač,pokud mám ovladače 2 můžu je ob nabíjet na ráz?, předem všem, Děkuji

500 GB stačí pokud nechceš mít najednou nainstalováno hodně her.
Sportovní a závodní hry moc nehraju, ale co vím, tak je oblíbená FIFA, NHL nebo Driveclub.
Není to Gold ale Plus. Je to v podstatě nutnost, pokud chceš hrát multiplayer. Každý měsíc opravdu dostaneš nějaké hry zdarma. Většinou jde spíše o levnější hry, občas se tam ale objeví i nějaká ta top hra.
Ovladač se nabíjí USB kabelem, tedy stejně jako většina současných telefonů. Klidně tak můžeš použít nabíječky od mobilu, nebo to zastrčit do počítače, a nabíjet tak libovolný počet ovladačů.

kupovat PS4 1000GB verzi nebo bohatě stačí 500 GB verze

Osobne jsem vlastnikem ONE, ale velikost uloziste, alespon u ONE muzes rozsirit pomoci "EXTERNIHO HDD" pres USB port 3.0.
Kuprikladu mam ONE s 1T + 1T externi HDD ti dava 2T uloziste na hry, hudbu, ci video snimky. Proto to uloziste nemusi byt takovy problém.

Za chvily bude vychazet nova verze PS4 NEO - 4K, tak si mozna i pockat, nemusi spatna volba :-)

Ale našel jsem, "Nová konzole nemá vystřídat stávající PS4, obě verze budou existovat vedle sebe a obě budou využívat stejné profily, PSN síť a obchod. Z toho důvodu se také neplánují žádné hry exkluzivně na NEO." takže na to abych čekal cca do konce roku, když to pojede na všem stejném a lidi z NEO potkám i na obyčejné PS4 tak si myslím, že si pořídím normálně PS4. Chci ji totiž pořizovat někdy teď.