Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI X1950 GT

Zdravím, odešla mi grafická karta s tím že jsem od kamoše dostal prozatímní náhradu a tou je ATI 1950 GT (DDR3,256bit,256MB,DX9)

S tím že sháním ovladače na Windows 7 64bit (ultimate) ale podle netu tato grafika nemá oficiální podporu a rád byc htu grafiku trošku poškádlil (na netu jsem četl něco málo o zvednutí paměti a jádra na 650/1400) ale to neřeším spíše mě trápí ty ovladače rád bych tu grafnu stavěl alespoň na WOTko..

Dobře, btw ATI CCC 10.2 nainstalované a sám osobě mi zkouší taktování v ATI overdrive dostal se sám z :

jádro : 500Mhz na 601Mhz
paměťi : 600Mhz na 695Mhz

takže jsem spokojen jak želva, děkuji moc za radu jste best poradna :3

jen ještě otazka mužu si založit téma ohledně rady koupě použité grafiky třeba do cenového stromu 2 tisíc kč nebo to tu není povolené? Díky