Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mutnutý mic mi přehrává Win zvuky

Dobrý den, když si mutnu přes tlačítko na sluchátkách mikrofon, tak mi to začne přehrávat zvuky z Windows, takže když bych si pouštěl písničky z YT, tak to uslyší všichni na TS/Skype. Když si zase přes tlačítko odmutuju mikrofon, tak už je to v pohodě. Zkoušel jsem i poslouchat zařízení a slyšel jsem to sám. Měnil jsem úrovně hlasitosti a boostu mikrofonu a když to vše snížím, tak je to utlumený, a nejde nic slyšet, jenže pak nemůžu mluvit přes mikrofon. Dá se to nějak odstranit ?
Win7 Ult
Realtek HD Audio
HS - Roccat Renga

Hlavne si pozri v ovl.panely-zvuky na karte nahravanie, ze co sa nastavi ako aktivne nahravacie zariadenie, ak mutnes ten mikrofon nejakym tlacitkom. Nasledne to tam skus pozakazovat/povypinat, to zakerne nahravacie zariadenie stereomix alebo co tam mas.

Si to este skontroluj aj v tom programe ktorym komunikujes, ten moze mat v nastaveniach tiez za prve ze z coho sa nahrava, a za druhe uroven hlasitosti. A bud sa moze nieco prepinat tam, alebo su vadne sluchatka a skratuje sa to v nich (mic na repro) ked to mutujes, alebo mas v tom programe na komunikaciu nastavene nejake automaticke zvysovanie urovne a ked je mic mutnuty tak to zvysuje uroven az kym tam nezosili nejake zbytky signalu.