Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Power LED-zapojení

Dobrý den. Zapojuji desku Gigabyte GA-P43-ES3G , na které je power led tři piny, kde je označené jen mínus a z pc skříně jdou jen dva vodiče plus a mínus, jak to zapojit? Díky za reakce..

No podle manuálu se dá Power LED zapojit do pinů MSG ale deska má pak ještě třípinovou zdířku označenou Power LED kde je označené jen mínus.. No a podle manuálu píšou u MSG s Power LED téměř to samé, že slouží k indikaci kdy je počítač zapnutý, ve spánku, nebo nesvítí, když je vypnutý.
tady manuál- stánky 25 a 26 : http://download.gigabyte.ru/manual/mb_manual_ga-p4 3-es3g_1.1_e.pdf

Za normalnych okolnosti ide strcit aj 2pinovy do PWR LED pinov. Mas tam predsa nakresleny pinout, das to tam na piny 1 a 2 do PWR LED konektora. Je to tak uz asi 20 rokov.

MSG LED si vyrobca moze definovat jak chce, zvycajne sa to ovlada softwarovo a neni to HW indikator jak PWR LED, ale zavisi od vyrobcu ten si moze zapojit co chce kam chce.