Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet sencor element 7v2 nejde spustiť

ahojte, tablet mi nejde spustiť skúšal som reset( stlačením volume button, reset a power button) a nenabehlo mi ziadne menu ako vsade píšu a že tak sa dá resetovať... neda sa to cez nejaký program spustit alebo niečo? dakujem

stalo sa mi čosi takého...
Spamätal sa po niekoľkonásobnom dlhšom stlačení power tlačidla.
Drž stlačené tak dlho, aby si si bol určite istý, že nastalo vypnutie, pusti a opäť stlač tak dlho, aby si si bol istý, že nastalo zapnutie.
Ak nič, skús zopakovať ešte raz. Neuponáhľaj to.
Môže byť totiž seknutý v nábehu...
A tiež sa mi stalo, že nemal dosť energie na nábeh a počas nábehu sa vypol... Každý ďalší pokus samozrejme vyšťaví baterku ešte viac. Si si istý, že je nabitý?