Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungují miniatury

U Windows XP SP2 Profesional zhruba 2 roky staré instalaci pokud mám složku kde je více obrázků a mám navoleno "zobrazovat miniatury" tak u některých obrázků nevidím miniaturu, ale pouze bílý čtvereček, musím dát "aktualizovat miniaturu" a po minutě se nědky ta miniatura objeví, a někdy ne. Přitom samotné obrázky jsou v pořádku. Dělá to pokaždé u jiných souborů.

Taky nevím proč mi nefunguje Winamp.
Používám 2kovou verzi a vždy při spuštění se objeví jen malý kousek zhruba 1x3 cm z horního okraje a to je všechno. Když ho přeinstaluji tak to pomůže zhruba na jeden den.. Změna skinu ani nastavení nepomohla..

Jo bílé místa tam budou i tak. Musím vždycky dát volbu "aktualizovat miniaturu" a někdy se objeví a někdy ne. Zajímavé je, že pokaždé to blbne u jiných souborů v dané složce, tedy jednou se miniatura nezobrazí u obrázků 14-23 a někdy třeba u obrázků 34-45